пн.-пт.с 9:00 до 19:00

сб. с 9:00 до 18:00

  • RU
  • UA

+38 (050) 50-28-436

+38 (096) 59-51-420

1$=27.50 грн.

Спасибо за регистрацию!

Мы рады приветствовать Вас в нашем магазине Opt-Autotoy!

Для подтверждения регистрации в ближайшее время с вами свяжется менеджер интернет-магазина и после этого вы сможете совершать покупки.

Гарантія та повернення

♦ Якщо у Вас виникли проблеми з замовленням, побажання або претензії, Ви завжди можете написати листа на адресу office@autotoy.com.ua чи зателефонувати до нас, ми зробимо все для вирішення Вашого питання.

Роблячи покупки в інтернет-магазині Opt-Autotoy, Ви можете бути впевнені в 100%-му результаті. Ми надамо Вам якісний товар і своєчасну доставку.

Ви маєте право повернути товар у встановлених законом випадках. Робота нашого магазину здійснюється у повній відповідності з чинним законодавством.

 

Умови повернення та обміну товару*

 

Отримання товару

 

♦ Отримуючи замовлення, обов’язково перевірте зовнішній вигляд та комплектність всіх товарів, що входять до його складу. Перевіряйте замовлення не вдома, а в присутності представника служби доставки! Переконайтеся, що немає пошкоджень. Якщо на товар надається гарантія, перевірте, чи правильно оформлений гарантійний талон. Чому важливо перевіряти замовлення в момент отримання? Тому що потім претензії у зв’язку з наявністю зовнішніх дефектів товару, його кількістю та комплектністю вже НЕ приймаються.Крім того, протягом 14 днів ви можете повернути товар належної якості без пояснення причин (при дотриманні всіх умов).

 

Умови обміну та повернення товару належної якості

 

♦ Ви маєте право відмовитися від товару належної якості в будь-який час до його передачі, а після передачі товару — протягом 14 календарних днів.

♦ Повернути товар належної якості Ви можете, тільки якщо збережено його товарний вигляд (у тому числі ярлики, пломби, упаковка тощо) і споживчі властивості. Крім того, у Вас повинен бути документ, що підтверджує факт покупки товару в нашому інтернет-магазині (касовий і товарний чек, накладна, гарантійне зобов’язання).

♦ Щоб здійснити повернення, Вам необхідно надіслати нам відповідну заяву, після чого передати сам товар. Пересилання товару здійснюється за Ваш рахунок.

♦ Якщо Ви відмовляєтеся від товару належної якості, ми повернемо Вам вартість товару, за винятком витрат на доставкуВартість доставки товару поверненню не підлягає! У разі якщо при купівлі товару була зазначена безкоштовна доставка, при поверненні з вас буде утримано витрати магазину на доставку згідно документації.

 

Умови обміну, повернення і ремонту товару неналежної якості

 

♦ Товаром неналежної якості, визнається товар, який має несправності і не може виконувати свої функції.

♦ Якщо протягом гарантійного терміну Ви виявите недоліки товару, за які магазин несе відповідальність, ми зробимо по Вашому розсуду:

1. безкоштовний ремонт товару

2. заміну несправного товару на аналогічний

3. заміну на інший товар з відповідним перерахуванням купівельної ціни

4. повернення сплаченої суми за товар

 

♦ Якщо з яких-небудь причин неможливо з’ясувати причину несправності, товар підлягає експертизі. Експертиза проводиться за рахунок магазину. Якщо експертиза покаже, що недоліки товару виникли внаслідок обставин, за які ми не несемо відповідальності, Вам необхідно буде відшкодувати витрати на проведення експертизи, а також витрати, пов’язані зі зберіганням і транспортуванням товару (при їх наявності).

Зверніть увагу: пересилання товару здійснюється за Ваш рахунок і вартість доставки поверненню не підлягає!